Who's Little Mix?

4. march 2013 at 17:05 | Adele. |  Who's Little Mix?
LITTLE MIX je britská čtyřčlená hudební skupina. Tvoří ji Perrie Edwards, Jesy Nelson, Leigh-Anne Pinnock a Jade Thirlwall. Nejprve se snažili uspět jako jednotlivci v osmé sérii britského X Factoru. Potom je ale spojili v jednu skupinu, která si říkala Rythmix. Postupem času se v X Factoru přejmenovali na Little Mix, jak si říkají i v součastnosti. Little Mix byla první skupina, která vyhrála X Factor.

ALBUM:
DNA - 2012

PERRIE EDWARDS, celým jménem Perrie Louise Edwards, se narodila 10.července 1993. Pochází ze South Shields. Má staršího bratra Jonnieho. V současné době chodí se Zaynem Malikem.

JESY NELSON, celým jménem Jessica Louise 'Jesy' Nelson, se narodila 14.června 1991. Pochází z Romfordu. Má tři sourozence - sestru Jade a bratry Jonathana a Josepha. Předtím, než se připojila ke skupině, pracovala jako barmanka.

LEIGH-ANNE PINNOCK se narodila 4.října 1991. Pochází z High Wycombe. Má dvě starší sestry - Sarah a Sian-Louise. Její rodiče se rozvedli v roce 2009. Před vznikem skupiny pracovala jako servírka.

JADE THIRLWALL, celým jménem Jade Amelia Thirlwall se narodila 26.prosince 1992. Pochází ze South Shields. Má jednoho bratra Karla. Jako studentka se ve svém kraji učástnila mnoho pěveckých soutěží.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement