Who's One Direction?

4. march 2013 at 15:22 | Adele. |  Who's One Direction?
ONE DIRECTION je britsko-irská hudební skupina. Tvoří ji Niall Horan, Zayn Malik, Harry Styles, Liam Payne a Louis Tomlinson. Skončili třetí v sedmé sérii The X Factor. V X-Factoru se nejdříve snažili uspět jako jednotlivci, ale na bootcampu je Nicole Scherzinger, Simon Cowell aLouis Walshdali dohromady a skupina postoupila do domu porotců.

ALBUMS:
UP ALL NIGHT - 2011
TAKE ME HOME - 2012

LIAM PAYNE, celým jménem Liam James Payne se narodil 29.srpna 1993. Pochází z města Wolverhampton v Anglii. Jeho matka se jmenuje Karen, otec Geoff a má dvě starší sestry, Nicole a Ruth.

HARRY STYLES, celým jménem Harry Edward Styles se narodil 1.února 1994. Pochází z vesnice Holmes Chapel v Cheshire v Anglii. Jeho matkou je Anne Cox a jeho otcem je Des Styles, má starší sestru Gemmu.

NIALL HORAN, celým jménem Niall James Horan se narodil 13.září 1993. Jako jediný z kapely pochází z Irska z městaMulligar. Jeho matka je Maury Gallagher a otec Bobby Horan. Jeho dvojče se narodilo mrtvé, kromě toho má jednoho staršího bratra Grega.

Zain 'Zayn' Malik, celým jméném Zayn Javadd Malik se narodil 12.ledna 1993. Pochází z města Bradford v Yorkshire vAnglii. Jeho otec Yaser je pákistánský Brit, matka Tricia je Britka. Má tři sestry, které se jmenují Doniya, Waliyha a Safaa.

LOUIS TOMLINSON, celým jménem Louis William Tomlinson, rodným jménem Louis Troy Austin, se narodil 24.prosince 1991. Pochází z Doncasteru v Jižním Yorkshiru v Anglii. Jeho matka Johannah Poulstonová a otec Troy Austin se rozvedli, když byl ještě malý, a tak převzal příjmení po svém nevlastním otci Marku Tomlinsonovi. Má pět mladších nevlastních sester, Georgii, Félicité, Lottie a dvojčata Daisy a Phoebe.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement